HMS M2218. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 699,00 PLN

oszczędzasz do 17%

  • Producent: HMS
  • Kategoria: Rowery treningowe
  • Maksymalna waga użytkownika: 125 kg
  • System hamowania: magnetyczny
  • Waga urządzenia: 26 kg
  • Długość: 89 cm
  • Waga koła zamachowego: 4 kg
  • Rodzaj: pionowy
M2218 HMS to rower magnetyczny, dedykowany osobom poszukującym uniwersalnego urządzenia do codziennego treningu. Jego atrakcyjny wygląd i potężne wykonanie dają gwarancję niezawodności, a także trwałości.

M2218 to wytrzymały sprzęt do wykorzystywania domowego. Rower powstał ze sprawdzonych materiałów. Stalowa, malowana proszkowo rama jest błyskotliwa, a zarazem wyjątkowo trwała. Plastikowe elementy maskujące mechanizm oporowy rowerka gwarantują komfort wykorzystywania, z łatwością też utrzymać je w czystości.

Rower M2218 HMS pozostał wyekwipowany w samoczynną regulację obciążenia. Niezależnie od poziomu zmęczenia i zaangażowania wkładanego w trening, regulator oporu pozostaje za każdym razem pod ręką. Pozwala to na zmianę ustawień bez odrywania się od ćwiczeń.

Urządzenie posiada trwałe pedały z regulowanymi paskami. Konkretne i antypoślizgowe tworzywo nienaturalne, z którego zostały wytwarzane, zagwarantuje zrównoważone podparcie dla stóp. Jego cechy przekładają się bezpośrednio na wydajność ćwiczeń, a tym samym na tempo spalania kalorii i zbędnej tkanki tłuszczowej.

Atutem roweru jest jego użyteczne siodełko. W połączeniu z intuicyjnym mechanizmem regulacji wysokości, pozwala ono przyjąć pozycję dobraną do indywidualnych preferencji. Dzięki tym cechom użytkownik nie jest narażony na dyskomfort i może skoncentrować się wyłączeni na treningu.

Rower M2218 HMS pozostał wyekwipowany w poręczny komputer, zliczający najważniejsze właściwości. Poczynając od czasu, poprzez dystans, szybkość i kalorie, kończąc na pulsie, pozwala on kontrolować każdy istotny komponent treningu.


Funkcje:

ekran:

czas
skan
dystans
prędkość
kalorie
puls

Specyfikacja:

wymiary po rozłożeniu:

długość: 89 cm
szerokość: 55 cm
wysokość: 126 cm


Opór: magnetyczny wewnętrzny
Regulacja oporu: automatyczna
System hamowania: magnetyczny wewnętrzny
Koło zamachowe: 6,2 kg
Regulacja siodełka: pion

Zakres: 78 do 101 cm
7 poziomów regulacji (co 4 cm)


Wysokość mocowania kierownicy: 100 cm
Odległość od środka siodełka do kierownicy: 60 cm
Sensory dotykowe do pomiaru pulsu
Pedały z paskami
Waga: 26 kg
Maksymalna waga użytkownika: 125 kg


Uwagi:

Gwarancja 24 miesiące

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Rowery treningowe